Kominki

Rodzina produktów z serii Defro Home to urządzenia, które charakteryzuje najwyższa jakość i klasa bezpieczeństwa. Nowoczesne produkty grzewcze trafiają w gusta najbardziej wybrednych klientów. Nasze urządzenia to nie tylko designerski mebel, ale to przede wszystkim doskonałe źródło ciepła, na które zawsze można liczyć
Wkłady kominkowe Romotop zwracają uwagę klientów wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym wzornictwem. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów (wkłady powietrzne i akumulacyjne, wkłady kominkowe z płaszczem wodnym) spełniane są potrzeby zarówno posiadaczy domów standardowych, jak i energooszczędnych. Wkłady kominkowe Romotop skutecznie, ekologicznie i oszczędnie ogrzeją Twój dom. Dołącz do ponad miliona klientów, którzy korzystają z ciepła marki Romotop.
Faber posiada ofertę kominków dla każdego. Niezależnie od tego czy poszukujesz modelu gazowego, elektrycznego czy zewnętrznego, znajdziesz wariant stworzony specjalnie dla Ciebie. W dodatku uszyty na miarę! Z myślą o Twoich potrzebach konstruujemy, dostosowujemy ustawienia oraz testujemy działanie Twojego kominka Faber. Zapewniamy, że nabywając nasze urządzenie zyskujesz charakterystyczny dla marki Faber efekt ognia i kominek, który funkcjonuje bez zarzutu oraz w bezpieczny sposób.
Sięgając po wkłady kominkowe od największego słowackiego producenta masz pewność, że jest to produkt najwyższej jakości. Zyskaj przy tym 7 lat gwarancji na korpus oraz 2 lata na szamot i ruszt. Każdy z naszych wkładów spełnia normę Ekoprojekt 2022. Produkty firmy Kobok można również stosować w domach z rekuperacją.