Piece wolnostojące

Kiedyś w garażach, dzisiaj w salonach. Kominki wolnostojące jako wydajne źródło ciepła Piece typu koza kojarzą się z mało estetycznymi urządzeniami, które jeszcze kilka lat temu zajmowały miejsca w garażach czy też budowach. W ostatnim czasie zmieniło się jednak wiele. Dzisiaj, kominki wolnostojące stanowią konkurencję dla popularnych wkładów kominkowych.
Piece kominkowe Romotop reprezentują najlepsze wzornictwo, wykonanie i jakość zastosowanych materiałów. Szeroka gama modeli i wariantów okładzin nie narzuca żadnych granic Twoim oczekiwaniom ani Twojej wyobraźni. Wysoka wydajność oraz ekologia spalania gwarantowane są dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu i innowacyjnemu potencjałowi firmy Romotop.
INVICTA to francuski producent pieców wolnostojących oraz wkładów kominkowych. Bogate tradycje firmy oraz doświadczenie sięgające 1924 roku czynią INVICTA niekwestionowanym liderem na rynku europejskim. Piece kominkowe INVICTA cechuje innowacyjność, funkcjonalność, a także komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. INVICTA posiada cztery fabryki, w tym własną odlewnię, dzięki czemu sprawuje bezpośrednią kontrolę nad całym procesem produkcji, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.
Thorma dzięki ponad 100 letniemu doświadczeniu w produkcji piecyków stworzyła najnowocześniejszą oraz najwydajniejszą konstrukcję paleniska, która zapewnia bardzo ekonomiczne i zarazem czyste spalanie drewna. Komora spalania jest zamknięta, dzięki czemu powietrze do spalania pobierane jest wyłącznie z zewnątrz. Oznacza to, że może być zainstalowane w bardzo szczelnych domach wyposażonych w wentylację mechaniczną. W naszych piecykach nie ma tak zwanych zimnych stref, w których nie dopala się drewno, jak w większości palenisk.