Piece na pellet

Piece na pellet firmy ARTEL to urządzenia nowoczesne, w pełni zautomatyzowane, wolnostojące i w pełni funkcjonalne. Opalane są ekologicznym opałem czyli pelletem. Są to urządzenia bardzo estetyczne i łatwe w obsłudze a jednocześnie mogą wspomagać ogrzewanie całego domu lub stanowić jedyne źródło ogrzewania ze względu na dostępne warianty (m.in z dodatkowym rozprowadzeniem, z płaszczem wodnym, wkłady kominkowe).

Edilkamin, od ponad 55 lat lider w branży ogrzewania na drewno i pelet, wywodzi się z firmy produkującej kominki i tworzącej wciąż bardziej ekologiczną i ekonomiczną technologię ogrzewania mieszkań.
Uważnie wsłuchuje się w potrzeby rynku i wciąż się rozwijając, proponuje rozwiązania wykorzystujące najnowocześniejsze technologie oraz szczególnie dopracowane wzornictwo, zgodne z najnowszymi trendami.
Naszym celem jest oferowanie najwyższej niezawodności i bezpieczeństwa, zagwarantowanych przez surowe testy, którym poddawane są wszystkie produkty.

Wybór piecyka na pellet Cadel oznacza używanie ekonomicznego, ekologicznego, ale przede wszystkim praktycznego paliwa. Pellet jest bardzo ekonomiczny, gdyż zapewnia wysoką wydajność przy dużo niższym, w porównaniu do paliwa kopalnego, koszcie. Kosztuje około 25% mniej od gazu sieciowego oraz około 50% taniej od gazu z butli. Piecyki na pellet Cadel są idealne również z ekologicznego punktu widzenia. Ponieważ zostały zaprojektowane dla skutecznego i czystego spalania, z odzyskiem ciepła na poziomie 90% i jednym z najniższych poziomów emisji spalin na rynku.

Italiana Camini to jeden z wiodących producentów kominków i piecyków na świecie. Koncentruje się nie tylko na tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, wyróżniających się efektownym designem, ale też na trosce o środowisko. Piece Italiana Camini wykorzystują odnawialną energię, tj. pellet, wspierając naturę, ale również nasze zdrowie. Italiana Camini początkowo było firmą rodzinną, jednak w bardzo krótkim czasie przeobraziło się w duże przedsiębiorstwo, zatrudniające wiele osób i dostarczające swoje produkty praktycznie do wszystkich zakątków świata. Piecyki  łączą współczesny design, który pasuje do nowoczesnych wnętrz z innowacyjnymi technologiami, pozwalającymi cieszyć się ciepłem w domu ze świadomością współdziałania z naturą.